annestiilKroonikatoidutare.eeideesahver.eeajakirjad24.eeperejakodu.ee Otsing

Keefir ja kõhulahtisti – nipid kaalu langeta-
miseks!

Riina Jussila 04.07.2013
Kuidas võtavad tuntud daamid kaalus alla, kui järgmisel päeval on vaja glamuursele üritusele minemiseks numbri võrra väiksem kleit selga tõmmata?
 | Nikolai Tsvetkov Nikolai Tsvetkov


Lauljatar Jana Kask:
Nii palju, kui olen lugenud, tunduvad veepäevad minu jaoks liiga karmid. Kui teed mõne raske dieedi läbi, jood vett või oled neli päeva keefiri peal, siis päeval, mil sa lõpetad ja hakkad normaalselt sööma, võtab organism ju kõik tagasi.
Minu meelest pole raame olemas. Kui inimene end hästi tunneb, ongi kõik hästi. Naisel peab olema rinda ja puusa. Sirge kõht on naise puhul nagu kivisein. Ja puusad – need on ju ilusad! Vaadake näiteks Scarlett Johanssoni – ta on väga kena naine!
Kuidas raamides püsida? Kui ma tahan alla võtta, siis ma lihtsalt ei söö saia ja proovin magusaga piiri pidada. Kui need on menüüst väljas, saab kõik korda. Inimene peab ise aru saama, et pitsa ja viiner on organismile pahad. Tuleb mõistlikult ja normaalselt toituda, süüa suppe, kana, salateid. Kõige tähtsam on palju liikuda. Ma elan A’Le Coq Arena kõrval ja kui on aega, siis jooksen ümber selle 5-6 ringi.